4 kancelarie doradzały w transakcji sprzedaży Novo Tech

Prawnicy z kancelarii SSW, RG Stock Rafaseder Gruszkiewicz Rechtsanwälte, Masiota i Maruta Wachta doradzali w transakcji sprzedaży przez fundusz Avallon MBO PE 100 proc. udziałów w Novo Tech sp. z o.o. na rzecz Isosport Verbundbauteile Gesellschaft m.b.H. – z grupy Constantia Industries AG.

Z ramienia SSW Avallon MBO PE doradzali dr Paweł Chyb, Renata Patoka i Leszek Cyganiewicz, a także Łukasz Karpiesiuk i Wojciech Szaruch (badania nad rozwojem), Anna Sękowska (podatki), Bartosz Kuzioła, Cezary Giziński, Andrzej Włoch, Robert Wodzyński i Joanna Berzyńska-Garal (kwestie związane z nieruchomościami), Anita Palukiewicz i Tomasz Pietrzyk (kwestie środowiskowe), Katarzyna Szczudlik i Aleksandra Czubek (ochrona danych osobowych).

Isosport Verbundbauteile Gesellschaft m.b.H. doradzali Jan Gruszkiewicz z SRG Stock Rafaseder Gruszkiewicz Rechtsanwälte GmbH z Wiednia, Hubert Masiota z kancelarii Masiota oraz Daniel Jastrun z kancelarii Maruta Wachta.

Projekt wymagał także nabycia udziałów od spółek zależnych z siedzibą w Rumunii i Belgii, w czym doradzały rumuńska firma Filip & Company i belgijskia MVVP.

Avallon reprezentowany był przez Piotra Millera, Mirosława Janickiego i Mateusza Kacprzaka, których jako doradcy w zakresie fuzji i przejęć wspierali Paweł Pawłowski, Bartosz Kiejrys i Michał Portalewski z Excalibur Capital.

Novo Tech to wiodący producent wyrobów z polietylenu, w tym osłon przeciwrozbryzgowych i wycieraczek samochodowych, a także wycieraczek domowych.

Źródło: SSW

Prawieoprawie