Awanse partnerskie w Sobczyńscy i Partnerzy

W styczniu 2023 r. do grona partnerów kancelarii Sobczyńscy i Partnerzy | FSG Prawo dołączyli adwokat Katarzyna Gohling, adwokat Łukasz Jankowski i radca prawny Orest Ochocki.

Katarzyna Gohling kieruje zespołem prawa pracy i HR, doradzając zarówno klientom indywidualnym jak i pracodawcom. Adwokatka jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła także stosunki międzynarodowe ze specjalizacją wschodnioznawstwo na Wydziale Historycznym tego samego uniwersytetu. Katarzyna Gohling jest członkiem ORA w Poznania, a z kancelarią jest związana od 2011 r.

Łukasz Jankowski kieruje zespołem kontraktów handlowych i środowiska. Adwokat doradza w kwestiach optymalizacji rozwiązań prawnych, dotyczących umów handlowych i obsługi procesów budowlanych. Wspiera także podmioty, które zajmują się gospodarowaniem odpadami. Łukasz Jankowski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, a także członkiem ORA w Poznaniu. Z kancelarią związany jest od 2018 r.

Orest Ochocki współkieruje zespołem prawa spółek i transakcji wraz z Michałem Sobczyńskim. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym, w tym w prawie spółek – przekształcenia, M&A, restrukturyzacje i upadłości oraz spory handlowe i gospodarcze. Z kancelarią związany od 2016 r. Radca prawny również jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz członkiem OIRP w Poznaniu.

Źródło: Sobczyńscy i Wspólnicy | FSG Prawo

Prawieoprawie