Awanse w EY Law

Magdalena Kasiarz dołączyła do grona partnerów w kancelarii EY Law, natomiast Joanna Gałajda, Dariusz Kryczka, Andrzej Laprus, Piotr Podsiadło i Tomasz Ziomek awansowali na stanowisko counseli.

Magdalena Kasiarz specjalizuje się w transakcjach typu distressed oraz w transakcjach w branży nieruchomościowej, a także energii odnawialnej. Posiada bogate doświadczenie w przeprowadzaniu procesów reorganizacji wewnątrzgrupowych, jak i wewnętrznych reorganizacjach oraz restrukturyzacjach.

Joanna Gałajda posiada wieloletnie doświadczenie w projektach z zakresu prawa nowych technologii i cyberbezpieczeństwa. Specjalizuje się w zakresie wdrożeń IT, w szczególności wdrożeń chmurowych na rynkach regulowanych zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Dariusz Kryczka posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działań związanych z branżą energetyczną oraz Oil&Gas, w tym projektów międzynarodowych, strategicznych inwestycji infrastrukturalnych oraz nowych technologii.

Andrzej Laprus doradza w transakcjach M&A, międzynarodowych procesach prawnych, a także globalnych reorganizacjach grup kapitałowych. Poza doradztwem transakcyjnym, specjalizuje się w regulacjach rynków kapitałowych, wehikułach inwestycyjnych oraz doradztwie na rzecz klientów prywatnych.

Piotr Podsiadło wspiera międzynarodowych i polskich klientów w procesach transakcyjnych, zwłaszcza w transakcjach typu distressed. Doradza również spółkom zagrożonym niewypłacalnością oraz znajdującym się w trakcie postępowań restrukturyzacyjnych.

Tomasz Ziomek wspiera klientów z przemysłu energochłonnego w aktywnym udziale w procesie legislacyjnym oraz debacie publicznej dotyczącej planowanych zmian regulacyjnych. Zajmuje się także kompleksową oceną wpływu projektowanych zmian na działalność przedsiębiorstw.

Źródło: materiały prasowe EY Law

Prawieoprawie