Awanse w Gide

Z początkiem roku do grona of counseli i counseli w kancelarii Gide dołączyli Joanna Jasiewicz, Wojciech Czyżewski i Rafał Osetek.

Joanna Jasiewicz awansowała na stanowisko of counsela. Adwokatka specjalizuje się w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Doradza klientom w zakresie aspektów europejskiego prawa pracy, prowadzi audyty systemów socjalnych oraz przeglądy zgodności z prawem pracy. Posiada także uprawnienia mediatora z zakresu indywidualnego i zbiorowego prawa pracy. Jest rekomendowana w kategorii Prawa Pracy w rankingu The Legal 500.

Wojciech Czyżewski otrzymał awans na stanowisko counsela. Adwokat doradza przy transakcjach fuzji i przejęć, w tym w zakresie prawa spółek. Wśród jego klientów są zarówno inwestorzy branżowi jak i fundusze private equity. Jest rekomendowany w kategorii Prawa Spółek oraz Fuzji i Przejęć w rankingu The Legal 500. Otrzymał również tytuł Rising Star w dziedzinie M&A w rankingu IFLR.

Rafał Osetek awansował na stanowisko counsela. Radca prawny doradza klientom z sektora mieszkaniowego, biurowego, logistycznego, handlowego, hotelowego i bankowego przy strukturyzowaniu i negocjowaniu transakcji nieruchomościowych. Wspiera klientów we wszelkich aspektach procesu inwestycyjnego. Jest rekomendowany w kategorii Nieruchomości w rankingu The Legal 500.

Źródło: materiały prasowe Gide

Prawieoprawie