Awanse w Greenberg Traurig

W styczniu 2023 r. Maciej Jodkowski został partnerem w kancelarii Greenberg Traurig. Natomiast Olga Durawa, Mateusz Koronkiewicz, Adam Narloch oraz Agnieszka Stopińska awansowali na stanowisko counsela. Z kolei Michał Bałdowski, Iga Czerniak, Mateusz Rydzewski i Grzegorz Socha otrzymali awans na stanowisko senior associate.

Maciej Jodkowski specjalizuje się w doradztwie prawnym związanym z projektami nieruchomościowymi czy procesami M&A spółek handlowych. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie sprzedaży nieruchomości oraz najmu zwrotnego. Brał udział w licznych audytach prawnych. Doradza polskim i międzynarodowym deweloperom w kwestiach związanych z inwestycjami budowlanymi.

Olga Durawa specjalizuje się w prawie nieruchomości. Udziela porad inwestorom zagranicznym i krajowym w kwestiach związanych z transakcjami sprzedaży i nabycia nieruchomości oraz restrukturyzacją.

Mateusz Koronkiewicz doradza w zakresie prawa korporacyjnego i finansowania, w tym transakcjach M&A oraz przy projektach joint venture.

Adam Narloch specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Agnieszka Stopińska doradza klientom zagranicznym i krajowym, funduszom private equity oraz spółkom w zakresie prawa korporacyjnego, szczególnie w obszarze transakcji fuzji i przejęć.

Źródło: Greenberg Traurig

Prawieoprawie