Awanse w MFW Fiałek

W kancelarii MFW Fiałek awansowały trzy osoby – Rafał Siemieniec objął stanowisko associate partner, Paweł Siwiec awansował na stanowisko senior associate, a Ewelina Olszewska na stanowisko office managera.

Rafał Siemieniec jest radcą prawnym, który specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym w zakresie nieruchomości, M&A oraz joint venture. Doradzał krajowym i zagranicznym inwestorom m. in. z sektora produkcyjnego, budowlanego, transportowego, motoryzacyjnego i usług płatniczych. Reprezentował klientów w postępowaniach przed Prezesem UOKiK i nadzorował analizy due dilligence. Jest absolwentem Commercial and Corporate Law na University of London oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Adwokat Paweł Siwiec specjalizuje się w projektach M&A oraz zagadnieniach dotyczących rynków kapitałowych. Doradza klientom na wszystkich etapach transakcji. Zajmuje się również prawem spółek, przygotowuje umowy i opinie prawne oraz sporządza dokumenty korporacyjne. Jest absolwentem Prawa i Ekonomii Rynku Kapitałowego w Szkole Głównej Handlowej oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także Szkoły Prawa Amerykańskiego również na UJ.

Ewelina Olszewska zajmuje się koordynacją pracy zespołu asystentek i odpowiada za sprawne funkcjonowanie biura. Dba o obszary administracji i HR. Jest absolwentką administracji publicznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Źródło: MFW Fiałek

Prawieoprawie