Awanse w NGL Legal

W styczniu 2023 r. do grona partnerów kancelarii NGL Legal dołączyła Lidia Węcławowicz. Awansowały także Weronika Własienko, Urszula Krupa, Katarzyna Rzewuska, Anna Wiktorow-Bojska, Aleksandra Król oraz Sylwia Miros.

Partner Lidia Węcławowicz specjalizuje się w sporach sądowych i arbitrażowych. Reprezentuje klientów w postępowaniach dotyczących nieruchomości, w tym w sprawach o odszkodowania oraz w sporach budowlanych i szeroko ujmowanych sporach gospodarczych. Doradza klientom z branży instalacyjnej, deweloperskiej, energetycznej, a także samorządowym osobom prawnym i osobom fizycznym. Radczyni prawna jest absolwentką prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Na stanowisko counsela awansowała Weronika Własienko, która specjalizuje się w prawie cywilnym i administracyjnym. Radczyni prawna przeprowadziła szereg badań due dilligence nieruchomości w Polsce. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Urszula Krupa awansowała na stanowisko senior associate. Prawniczka specjalizuje się w negocjowaniu umów najmu komercyjnego oraz due diligence nieruchomości.

Katarzyna Rzewuska objęła stanowisko senior associate. Specjalizuje się w fuzjach i przejęciach w szczególności z udziałem inwestorów private equity oraz w umowach handlowych.

Anna Wiktorow-Bojska doradza w badaniach klinicznych, wprowadzaniu produktów na rynek, oznakowaniu, reklamie, skargach konsumenckich oraz działaniach związanych z bezpieczeństwem produktów. Prawniczka również awansowała na stanowisko senior associate.

Aleksandra Król awansowała na stanowisko junior associate. Specjalizuje się w prawie korporacyjnym, M&A i umowach handlowych.

Sylwia Miros, specjalizująca się w prawie pracy, awansowała na stanowisko junior associate.

Źródło: materiały prasowe NGL Legal

Prawieoprawie