Awanse w RKKW

W grudniu 2022 r. w kancelarii RKKW – Kwaśnicki, Wróbel & Partnerzy awansowały dwie prawniczki. Natomiast z dniem 1 stycznia 2023 r. do grona partnerów dołączyła nowa osoba.

Adwokat Marcin Olchowicz, specjalizujący się w sprawach z zakresu prawa i postępowania karnego, ze szczególnym uwzględnieniem spraw dotyczących przestępczości karno-gospodarczej („white-collar crime”), od stycznia 2023 r. objął stanowisko partnera. Awans podyktowany jest zaangażowaniem prawnika w rozwój kancelarii RKKW.

Na stanowisko senior associate awansowała adwokat Karolina Kobojek, która jest absolwentką ekonomii oraz prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w sporach gospodarczych, prawie korporacyjnym i spółek, a także w rynkach kapitałowych. Doradza w zakresie realizacji programów motywacyjnych menedżerskich i pracowniczych.

Aplikantka adwokacka Natalia Ruszkowska, która również jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim, awansowała na stanowisko associate. Prawniczka specjalizuje się w sprawach z zakresu postępowania karnego.

Źródło: RKKW

Prawieoprawie