B2RLaw doradzała SaaS Labs

Zespół prawników z kancelarii B2RLaw Jankowski Stroiński Zięba doradzał SaaS Labs przy nabyciu 100% udziałów w CallPage.

Transakcja została przeprowadzona równolegle z pozyskaniem przez SaaS Labs finansowania w wysokości 42 mln USD w ramach serii B, w której głównym inwestorem był Sequoia Capital, przy udziale Base10 Partners i Eight Roads. Doradcą finasowym SaaS Labs był JP Weber.

Klientowi doradzał zespół, w skład którego weszli Anna Cichońska, Marcin Huczkowski, Piotr Leonarski, Tomasz Michalczyk i Małgorzata Tomaka. Pracami kierowała Aleksandra Polak, wspierana przez Agnieszkę Hojas-Iwańską i Krystynę Jakubowską.

CallPage to polska firma ICT SaaS, działająca w oparciu o technologię blockchain. Oferowane rozwiązania pozwalają na analizę zachowań klientów na stronie internetowej i umożliwiają nawiązanie bezpośredniego kontaktu między odwiedzającymi stronę internetową i przedstawicielami działu doradztwa klienta.

Działająca od 2016 r. SaaS Labs tworzy rozwiązania informatyczne dla zespołów sprzedaży, wsparcia i marketingu, w celu zwiększenia automatyzacji, wydajności pracy, a także obniżenia kosztów.

Źródło: BR2Law

Prawieoprawie