Bird & Bird doradzała Głuchołaskim Zakładom Papierniczym

Prawnicy z kancelarii Bird & Bird doradzali Głuchołaskim Zakładom Papierniczym Sp. z o.o. przy zbyciu jednego z zakładów w Niedomicach na rzecz Grigeo AB.

Klientowi doradzali partnerzy Ludomir Biedecki, Karolina Stawicka, Grzegorz Pizoń i Piotr Dynowski, counsel Bartłomiej Sikora, of counsel Emilia Stępień, senior associates Wojciech Nowosad, Piotr Zawadzki, Marcin Alberski i Szymon Gołębiowski, associate Wojciech Biegański, junior associates Justyna Walendziak i Karolina Ponikowska oraz prawniczka Julia Belina.

Zakres usług obejmował przygotowanie i negocjowanie przedwstępnej umowy sprzedaży udziałów. Prawnicy doradzali także w zakresie strukturyzacji transakcji.

W zakresie prawa litewskiego doradzali partner Tomas Kontautas i counsel Lina Aleknaitė-van der Molen z kancelarii Sorainen na Litwie.

Głuchołaskie Zakłady Papiernicze to polski producent i przetwórca papieru. Grigeo to przedsiębiorstwo przemysłu papierniczego i drzewnego na Litwie, które działa na terenie krajów bałtyckich. Spółka notowana jest na giełdzie papierów wartościowych w Wilnie.

Sorainen jest międzynarodową kancelarią prawa gospodarczego.

Źródło: materiały prasowe Bird & Bird

Prawieoprawie