CMS i Greenberg Traurig doradzały przy sprzedaży Moje Miejsce II

Prawnicy z kancelarii Greenberg Traurig doradzali Echo Investment przy zbyciu Moje Miejsce II na rzecz Trigea Real Estate Fund. Funduszowi doradzała kancelaria CMS. Wartość transakcji wyniosła 45 mln euro. Moje Miejsce II to kompleks biurowy zlokalizowany w Warszawie, składa się z budynków biurowych, mieszkaniowych, punktów usługowych i zielonej przestrzeni.

Po stronie Greenberg Traurig Echo Investment doradzali partner Kamil Majewski, associate Jakub Gajzler, junior associate Maciej Smaczyński i paralegal Hanna Żaboklicka. Prace zespołu nadzorował managing partner Radomił Charzyński.

Po stronie CMS Trigea Real Estate Fund doradzały kierujące transakcją senior associate Żaneta Bałdowska i associate Julia Resmer. Pozostałymi doradcami byli counsel Paweł Jaśkiewicz, senior associate Sandra Zach-Eustachiewicz, associates Mateusz Rojek, Mirosław Sadowski oraz prawnicy Joanna Ostapiuk, Marta Trębacka, Michał Gruza, Aleksandra Dorszewska, Martyna Adamowicz i Arleta Myśliwiec. Projekt nadzorowała partner Małgorzata Madej-Balcerowska.

Echo Investment to jeden z największych deweloperów w Polsce, który specjalizuje się w nieruchomościach mieszkaniowych, biurowych oraz centrów handlowych. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Trigea Real Estate Fund jest czeskim funduszem nieruchomości, skupia się głównie na nieruchomościach biurowych i obiektach handlowych.

Źródło: Greenberg Traurig i CMS Poland LinkedIn

Prawieoprawie