Dentons doradzała Komerční banka i Česká spořitelna

Prawnicy z kancelarii Dentons doradzali Komerční banka, a.s. i Česká spořitelna, a.s przy refinansowaniu Grupy Eurowag o wartości do 715 mln euro. 150 mln euro jest zapewnione jako niezaangażowany kredyt przyrostowy. Celem podpisanej umowy wielowalutowej kredytów terminowych i odnawialnych jest refinansowanie i rozszerzenie istniejących instrumentów kredytowych Grupy Eurowag.

Klientowi doradzali kierujący zespołem partner Daniel Hurych i counsel Martin Manduľák, a także associates Ondřej Valeš i Eva Klímova z biura Dentons w Pradze. W skład zespołu weszli także partner Mark Segall z biura w Warszawie, counsel Surbhi Malhotra-Trenkel z biura w Monachium. Z madryckiego biura doradzali partner Jabier Badiola Bergara, associate Ignacio Fernández i paralegal Mercedes Talavera, a także partner Nora Wouters i associate Domien Kriger z biura w Bruksel. Klienta wspierali także partner Marcel Janssen i associate Viviënne de Jong z biura w Amsterdamie oraz partner Patricia Gossányiová, counsel Miroslav Kapinaj i associate Richard Marcinčin z biura w Bratysławie.

Eurowag jest zintegrowaną platformą płatności i mobilności na rynku europejskim, działającą w branży komercyjnego transportu drogowego, notowaną na giełdzie w Londynie.

Źródło: Dentons

Prawieoprawie