Dentons doradzała MARK GP S.a r.l.

Kancelaria Dentons doradzała przy zakupie obiektu magazynowego City Logistics Łódź II przez spółkę MARK GP Logistics S.a r.l. od Panattoni Europe, jednego z największych deweloperów w Europie specjalizujących się w powierzchniach magazynowych i przemysłowych.

City Logistics Łódź II to budynek klasy A położony w samym sercu Łodzi, o łącznej powierzchni najmu ok 38 tys. mkw., dobrze skomunikowany z największymi ośrodkami miejskimi takimi jak Warszawa, Wrocław czy Poznań.

Projekt City Logistic Łódź II jest certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie ,,GOOD”, a jego powierzchnia magazynowa posiada dostęp do doków wraz z wjazdem z poziomu ,,0″. Powierzchnia biurowa może być natomiast elastycznie dopasowywana do potrzeb najemców.

Transakcję nadzorowała Monika Sitowicz, partner pełniąca funkcję Zastępcy Szefa Praktyki Nieruchomości w Polsce przy wsparciu Andrzeja Włocha, senior associate wraz z Karoliną Ostrowską (associate). Za doradztwo transakcyjne odpowiedzialna była Zofia Maciejewska (associate).

Źródło: Dentons

Prawieoprawie