Dyskryminacja i mobbing w pracy – konferencja

Kancelaria VON ZANTHIER & DACHOWSKI zaprasza do udziału w nieodpłatnej, pierwszej w Polsce konferencji, poświęconej wyłącznie zagadnieniom mobbingu i dyskryminacji w pracy. Wydarzenie odbędzie się już w czwartek 24 listopada 2022 r.

Według danych Głównego Inspektoratu Pracy w pierwszej połowie 2022 r. wpłynęło ponad 1000 skarg dotyczących mobbingu. Jednak eksperci twierdzą, że statystyki nie oddają prawdziwej skali zjawiska i nadal występuje ono w firmach, mimo że świadomość pracodawców rośnie i podejmują oni coraz więcej działań prewencyjnych.

Prelegentki i prelegenci – radczyni prawna Karolina Barałkiewicz-Sokal, dr jur. Jan Muszyński, aplikantka radcowska Paula Staszak-Urbańska (VON ZANTHIER & DACHOWSKI), a także Kamila Kurkowska (Fundacja Women in Law), Anna Makowska (Krajowe Stowarzyszenie Antymobbingowe), sędzia Maciej Nawrocki (Sąd Okręgowy w Poznaniu), Dominika Sadowska (Divercity+) i Michał Pajdak (ePsycholodzy.pl) omówią zjawisko mobbingu z różnych perspektyw – prawnej, sądowej, psychologicznej i zarządczej.

Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie wydarzenia.

Dyskryminacja i mobbing w pracy – konferencja
Termin: 24 listopada 2022 r.
Godzina: 10:00-13:45
Szczegółowe informacje dotyczące konferencji: https://konferencja.vonzanthier.com/
Zapisy: https://bit.ly/3flHqmI

Prawieoprawie