Dziesięciu prawników z Greenberg Traurig dołączy do CMS

Dziesięciu prawników z praktyki nieruchomości warszawskiego biura Greenberg Traurig dołączy do zespołu praktyki nieruchomości kancelarii CMS w Warszawie.

W grupie transferowej znaleźli się partnerzy Dominik Rafałko, Agata Jurek-Zbrojska i Małgorzata Madej-Balcerowska oraz counsel Anna Wiśniewska senior associate Zuzanna Bafia i associates Aleksander Kłys, Magdalena Piotrowska-Gwiazdowska, Michał Gruza, Marta Trębacka oraz Joanna Ostapiuk.

Agata Jurek-Zbrojska posiada ponad 20-letnie doświadczenie transakcyjne na rynku nieruchomości zarówno w projektach polskich oraz transgranicznych. Doradzała polskim i zagranicznym inwestorom w transakcjach z sektora nieruchomości handlowych, biurowych, mieszkaniowych i logistycznych.

Małgorzata Madej-Balcerowska specjalizuje się w rynkach nieruchomości handlowych, biurowych i magazynowych. Posiada doświadczenie w zagadnieniach związanych z wynajmem nieruchomości, w których z powodzeniem reprezentowała zarówno wynajmujących, jak i najemców powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych.

Dominik Rafałko jest radcą prawny, z ponad 15-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym, szczególnie w kupnie i sprzedaży obiektów logistycznych, biurowych oraz spółek holdingowych działających na rynku nieruchomości. Posiada doświadczenie w przeprowadzaniu raportów prawnych due diligence nieruchomości oraz w opracowywaniu i negocjowaniu umów leasingu dla wynajmujących i najemców.

Źródło: kancelaria CMS

Prawieoprawie