Kancelaria DZP doradzała ARRA Group

Prawnicy z kancelarii DZP doradzali spółce ARRA GROUP przy procesie przystąpienia do grupy inwestora strategicznego TransPharma International BV.

Klientowi doradzali Jakub Wieszczeczyński i Klaudia Bartoszyńska-Kwiatkowska, wspierani przez Piotra Andrzejczaka, Ariela Sławińskiego i Zuzannę Popielarz z Praktyki Prawa Spółek i Fuzji Przejęć. Klienta wspierali również Jarosław Łukawski z Zespołu Prawa Konkurencji i Joanna Wierzejska z Praktyki Podatkowej.

Prawnicy doradzali przy procesie strukturyzowania transakcji oraz przy negocjacjach. Pomagali również sporządzić umowę inwestycyjną, regulującą zasady transakcyjne i współpracę stron po zakończeniu transakcji.

Grupa Transpharma jest częścią Walden Group, która specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań spedycyjnych zgodnych z wymaganiami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej dla branży ochrony zdrowia i opieki zdrowotnej.

Spółka ARRA GROUP specjalizuje się w dostarczaniu usług logistycznych związanych z transportem farmaceutyków oraz produktów wymagających kontrolowanych, ściśle określonych temperatur. Firma działa na rynku krajowym i międzynarodowym. Dzięki pozyskaniu inwestora rozszerzy swój zasięg kontynuując strategię wzrostu.

Źródło: DZP

Prawieoprawie