Fundacja Court Watch Polska z nowym projektem

Fundacja Court Watch Polska, której jesteśmy partnerem, rozpoczęła pracę nad nowym projektem – Barometrem Bezpieczeństwa Prawnego. Inicjatywa ma na celu poprawę warunków prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce i jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie Polaków w obszarze obiektywnych i aktualnych informacji ze środowiska prawnego w kraju.

Barometr Bezpieczeństwa Prawnego to narzędzie umożliwiające kompleksową ocenę stanu prawnego otoczenia gospodarczego w Polsce. Raporty z badań przeprowadzonych przez Fundację Court Watch Polska będą prezentowane podczas konferencji prasowych i kongresów gospodarczych, a także na spotkaniach z parlamentarzystami i przedstawicielami pozostałych władz, w tym wymiaru sprawiedliwości.

Badanie jest otwarte i bez limitu czasu. Zespół Barometru zachęca do dołączenia do grona ekspertów i podzielenia się własną opinią – zgłoszenia należy przesyłać na adres barometr@courtwatch.pl. Więcej informacji oraz pierwsze wyniki, które ukażą się już w styczniu, na stronie projektu.


Fundacja Court Watch Polska to niezależny ośrodek pozarządowy, specjalizujący się w działalności edukacyjnej, analitycznej i naukowej w dziedzinie prawa, praworządności, wymiaru sprawiedliwości i poprawy świadomości prawnej społeczeństwa. Misją Fundacji Court Watch Polska jest dążenie do poprawy polskiego sądownictwa i przyczynianie się do jego rozwoju na lepsze.

Prawieoprawie