GESSEL doradzała Inplus

Kancelaria prawna GESSEL doradzała Inplus sp. z o.o. w nabyciu wszystkich udziałów w Smart Factor sp. z o.o. oraz zapewnieniu finansowania dłużnego. Inplus jest spółką portfelową funduszu z rodziny Accession Capital Partners.

Klientowi doradzali senior associate Katarzyna Olszak, Diana Strzałkowska i Barbara Załęcka, associates Marcin Walczak i Magda Mirkowska. Pod nadzorem managing associates Karoliny Krzal-Kwiatkowskiej i Michała Boryczki prawnicy przeprowadzili badanie due diligence. Projekt prowadził managing associate Krzysztof Jasiński, a wszystkie prace nadzorowała partner Małgorzata Badowska.

Kancelaria wsparła klienta na każdym etapie transakcji. Prawnicy przygotowali i negocjowali dokumentację, przeprowadzili procedurę zamknięcia i badanie due diligence.

Smart Factor to spółka technologiczna, wspierająca miasta i firmy z sektora telekomunikacyjnego, energetycznego i budowlanego, wykorzystując mobilny system mapowania. Inpuls jest spółką zajmującą się obsługą procesu inwestycyjnego oraz mniej typowych przedsięwzięć realizowanych przed podmioty publiczne i prywatne.

Źródło: GESSEL

Prawieoprawie