GESSEL doradzała Vercom S.A.

Prawnicy z kancelarii GESSEL doradzali Vercom S.A., która wchodzi w skład grupy kapitałowej R22, w sfinalizowaniu transakcji nabycia udziałów w spółkach z Grupy MailerLite.

Klientowi doradzali partnerzy Karol Sokół i Krzysztof Marczuk, of counsel Inarda Bielińska, starsi prawnicy Jakub Rowicki, Karolina Krzal-Kwiatkowska, Michał Brągiel i Michał Wieliński, a także prawnik Dominik Kaszuba.

Zakres wsparcia obejmował całościową obsługę prawną transakcji nabycia udziałów spółek z Grupy MailerLite przez Vercom S.A. z siedzibą w Poznaniu spółkę wchodzącą w skład grupy kapitałowej R22. Doradztwo obejmowało wsparcie na wszystkich etapach przeprowadzonej transakcji, w wielu aspektach, w tym w aspekcie operacyjnym przejmowanej Grupy MailerLite.

Kancelaria Gessel doradzała także Vercom w zakresie umów operacyjnych, które zostały zwarte ze spółkami z Grupy MailerLite oraz w przejęciu od R22 100% akcji Oxylion do Vercom w zamian za akcje nowej emisji spółki Vercom.

Zależna od notowanej na GPW R22 Vercom tworzy globalne platformy komunikacyjne w chmurze (CPaaS), umożliwiające firmom budowanie i rozwijanie trwałych relacji z odbiorcami za pośrednictwem wielu kanałów komunikacji.

MailerLite dostarcza narzędzi do komunikacji e-mail klientom biznesowym w zakresie wysyłki wiadomości o charakterze transakcyjnym oraz marketingowym, jak również weryfikacji list e-mail.

Źródło: Gessel

Prawieoprawie