GKW, PwC Polska oraz CK LEGAL doradzały przy sprzedaży Monevii

Prawnicy z kancelarii GKW – Grabalski, Kempiński i Wspólnicy doradzali funduszowi 21 Concordia przy sprzedaży wszystkich udziałów w Monevia Sp. z o.o., której doradzała PwC Polska, na rzecz PragmaGO S.A., której doradcami byli prawnicy z CK LEGAL.

Po stronie GKW 21 Concordia doradzali partner Arkadiusz Grabalski i aplikant adwokacki Michał Szram. Zakres usług obejmował kompleksową obsługę prawną transakcji, w tym przygotowanie i negocjowanie dokumentacji.

Po stronie CK LEGAL PragmaGO doradzali managing partner Magdalena Golonka, founding partner Agata Kowalska i senior associate Maria Skalska. Zakres usług obejmował doradztwo na wszystkich etapach transakcji, w tym przy dokumentacji transakcyjnej, w negocjacjach oraz przy podpisywaniu dokumentacji. Prawnicy nadzorowali także zamknięcie transakcji.

Po stronie PwC Monevia doradzali partner Adam Demusiak, director Adam Ostaszewski, manager Tomasz Lenart i M&A associate Jan Roguski.

21 Concordia inwestuje w małe i średnie przedsiębiorstwa, wspierając biznesowo, strategicznie i kapitałowo polskich przedsiębiorców. Monevia jest właścicielem platformy Monevia.pl, która umożliwia sprzedaż pojedynczych faktur z wydłużonym terminem płatności. PragmaGO działa na rynku w obszarze finansowania działalności przedsiębiorstw z sektora MSP w formie faktoringu.

Źródło: materiały prasowe CK LEGAL i GKW

Prawieoprawie