II Ranking kancelarii prawniczych według przychodów

Wiemy już, które kancelarie uzyskały największe przychody w 2018 roku! Zapraszamy do lektury i analizy przygotowanego przez nasz zespół II rankingu kancelarii prawniczych według przychodów.

Mamy nadzieję, że tegoroczne opracowanie spotka się z przynajmniej takim samym zainteresowaniem jak nasz zeszłoroczny ranking. Uważamy, jednocześnie, że porównanie kancelarii pod kątem przychodów jest najbardziej obiektywnym i wiarygodnym kryterium pokazującym rzeczywistą pozycję rynkową.

Tegoroczny ranking to porównanie ponad 130 kancelarii pod kątem wielkości przychodów ale też średniomiesięcznych przychodów na prawnika. Analiza, która powinna budzić wiele wniosków – czy choćby miesięczne przychody na prawnika na poziomie kilku tysięcy są w stanie pokryć wynagrodzenia, a także inne koszty związane  z funkcjonowaniem kancelarii, nie mówiąc o zyskach wspólników?

Ranking kancelarii według przychodów i porównanie go w czasie pokazuje też kondycję rynku usług prawniczych i jego trend.

Zachęcamy do analizy rankingu, nie tylko po to by zaspokoić ciekawości ile zarabia konkurencja ale przede wszystkim warto przeanalizować zestawienia porównując efektywność działań swojej kancelarii z podmiotami podobnej wielkości.

To co też jest zaskakujące to, jak wiele kancelarii, pomimo ciążącego na nich obowiązku nie składa sprawozdań finansowych do KRS chociaż zobowiązuje je do tego forma prowadzonej działalności czy wielkość osiąganych przychodów. Wydawać by się mogło, że prawnicy powinni być wzorem w zakresie poszanowania przepisów prawa.

Pełen II ranking kancelarii prawniczych według przychodów po kliknięciu w link.

Prawieoprawie