III Ranking kancelarii prawniczych według przychodów

Zapraszamy do lektury i analizy przygotowanego przez nasz zespół III rankingu kancelarii prawniczych według przychodów.

Tegoroczna czołówka rankingu kancelarii prawniczych według przychodów to przede wszystkim kancelarie międzynarodowe. Na podium bez zmian. Dentons pozostaje niekwestionowanym liderem z przychodami na poziomie ponad 232 mln złotych. W najbliższych latach pozycja tej kancelarii raczej nie będzie zagrożona, biorąc pod uwagę, że jest to największa kancelaria w skali świata. Na drugim miejscu uplasowała się kancelaria Clifford Chance, z przychodami na poziomie niecałych 147 mln złotych. Trzecie miejsce, zajęła kancelaria CMS z przychodami w wysokości 135,6 mln złotych.

Tuż za podium, na czwartym miejscu znalazła się Baker McKenzie, a na piątym – DZP Domański Zakrzewski Palinka, które dołączyły do grona kancelarii osiągających przychody powyżej 100 mln złotych.

Mamy nadzieję, że tegoroczne opracowanie spotka się z przynajmniej z takim samym zainteresowaniem jak poprzednie 2 edycje.

Rok 2020 był dla wszystkich zaskoczeniem i wyzwaniem. Zestawienie danych ujętych w rankingu pokazuje, jak kancelarie i cały rynek usług prawniczych poradzili sobie w tej niewątpliwie trudnej sytuacji.

Ranking kancelarii według przychodów i porównanie go w czasie pokazuje kondycję rynku usług prawniczych i jego trend. Z uwagi na to iż, w zeszłym roku nie publikowaliśmy rankingu, w tegorocznym porównaliśmy nie tylko przychody 2020 do roku 2019 ale również przychody 2019 do roku 2018.

Tegoroczny ranking to porównanie ponad 134 kancelarii pod kątem wielkości przychodów ale też średniomiesięcznych przychodów na prawnika.

Zachęcamy do analizy rankingu, nie tylko po to by zaspokoić ciekawości ile zarabia konkurencja ale przede wszystkim warto przeanalizować zestawienia porównując efektywność działań swojej kancelarii z podmiotami podobnej wielkości.

Podaj swój e-mail, a prześlemy pełen III ranking kancelarii prawniczych według przychodów.

Zamów ranking

1) *
2) *

Informacje o ochronie danych osobowych i zapewnianiu im bezpieczeństwa znajdują się w Polityce prywatności.

Prawieoprawie