JDP i Andersen doradzały przy transakcji sprzedaży udziałów Ponzio na rzecz Laumann

Prawnicy z kancelarii JDP Drapała & Partners doradzali Grupie Laumann przy zakupie większościowego pakietu udziałów w Ponzio Polska Sp. z o.o., której doradzała kancelaria Andersen Tax & Legal.

Po stronie JDP Drapała & Partners Laumann doradzali partner dr Marcin Chomiuk wspierany przez partnera Macieja Chrzana, counsels dr Joannę Ostojską-Kołodziej i Wiktora Rainkę, senior associates Annę Nowodworską i Barbarę Kaczałę, associates Paulinę Kucharską, Darię Gromotkę, Amelię Prawdę oraz doradcę podatkowego Magdalenę Zasiewską. Prawnicy wspierali klienta w aspektach z zakresu prawa pracy, M&A i IP/IT oraz w kwestiach podatkowych. Zakres usług obejmował również zgłoszenie zamiaru koncentracji w Polsce i na Litwie.

Po stronie Andersen Tax & Legal Ponzio Polska doradzali partner zarządzający Marcin Matyka, senior associate Bartłomiej Wietrzychowski. Natomiast w kwestiach podatkowych doradzali director Konrad Kleszczewski i partner Rafał Ciołek.

Grupa Laumann to niemieckie przedsiębiorstwo. Firma zajmuje się profilami PVC do okien i drzwi, rozwiązaniami fasadowymi z PVC oraz technologiami powierzchni. Ponzio Polska należy do włoskiej Grupy Ponzio, jest dostawcą systemów aluminiowych w Polsce, Europie i na świecie.

Źródło: JDP

Prawieoprawie