Kondracki Celej doradzała Autenti

Prawnicy z kancelarii Kondracki Celej doradzali Autenti przy rundzie inwestycyjnej serii B o wartości 8,5 mln euro. Transakcja przeprowadzana była przez 3TS Capital Partners oraz fundusz Elevator Ventures, który jest częścią Raiffeisen Bank International AG.

Klientowi doradzali partner Rafał Celej, senior associates Karolina Piotrowska-Andryszczyk i Arek Klejnowski, aplikant radcowski Monika Twerdochlib, associate Marta Olbryś i paralegal Gabriela Lewicka.

W inwestycji wzięli także udział Marek Kapturkiewicz i Dominik Długosz z Innovation Nest, Marcin P. Kowalik z Black Pearls VC, Tomasz Serwan i Luiza Nowacka z Alior Bank SA, Michał Miszulowicz z BNP Paribas Bank Polska oraz Krzysztof Tokarski i Radosław Rykowski z PKO Bank Polski.

W skład zespołu po stronie 3TS Capital Partners weszli Katarzyna Pac-Malesa oraz Zbigniew Lapinski, a w w skład zespołu po stronie Elevator Ventures – Michał Lewandowski i Thomas Muchar. Zespół Autenti składał się z Grzegorza Wójcika, Tomasza Plata, Bartosza Wojciechowskiego oraz Tomasza Chabiora.

Źródło: LinkedIn Kondracki Celej

Prawieoprawie