Konferencja: Mobbing, dyskryminacja i work-life balance – 3 wyzwania dla organizacji w praktyce

Kancelaria VON ZANTHIER & DACHOWSKI zaprasza do udziału w trzeciej edycji konferencji online „Mobbing, dyskryminacja i work-life balance – 3 wyzwania dla organizacji w praktyce. Udział w konferencji jest nieodpłatny.

Wydarzenie poświęcone zagadnieniom mobbingu i dyskryminacji, w tym zapobieganiu i minimalizowaniu ryzyk z perspektywy pracodawcy. W tym roku tematyka konferencji poszerzona została o zagadnienia work-life balance, które okazują się być dla pracodawców niemałym wyzwaniem w praktyce.

Prelegenci – Karolina Barałkiewicz-Sokal, Paula Staszak-Urbańska i Jan Muszyński wspólnie z dr Henryką Bochniarz, Katarzyną Łażewską-Hrycko , Anną Makowską, sędzią Tomaszem Kałużnym, Maciejem Pankiem, Dominiką Sadowską, Robertem Lisieckim, Nadią Kurtieva oraz Michałem Pajdakiem, przyjrzą się mobbingowi i dyskryminacji z różnych perspektyw – prawnej i sądowej, psychologicznej jak i z perspektywy pracodawców.

Patronat nad konferencją objęły Konfederacja Lewiatan, DWK – Polsko-Niemieckie Koło Gospodarcze w Poznaniu, Wielkopolski Związek Pracodawców,  Panek CarSharing, Krajowe Stowarzyszenie Antymobbingowe, firma divercity+, portal ePsycholodzy.pl , Fundacja Women in Law, HR Business Partner.

Konferencja kierowana jest przede wszystkim do przedstawicieli pracodawców – szefów i menedżerów działów HR, właścicieli firm, członków zarządu, osób odpowiedzialnych za compliance
i szeroko pojmowanej kadry kierowniczej.

Szczegółowy program wydarzenia i informacje organizacyjne dostępne są na dedykowanej stronie konferencji: https://praktycydlahr.com

Udział w konferencji jest nieodpłatny, z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Konferencja: Mobbing, dyskryminacja i work-life balance – 3 wyzwania dla organizacji w praktyce

Data: czwartek, 23 listopada 2023 r.

Czas: 10:00 – 14:45

Rejestracja >>>

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Prawieoprawie