Kancelaria LDS poszerza grono wspólników

12 października 2021 r. do grona wspólników kancelarii LDS Depo i Wspólnicy dołączyły dr Hanna Kinowska oraz Agnieszka Gałązka-Kuszczyk.

Dr Hanna Kinowska posiada tytuł doktora nauk ekonomicznych. Z kancelarią LDS związana jest od 2008 r., w którym rozpoczęła współpracę w roli konsultanta. W 2016 r. objęła kierownictwo jako Dyrektor Operacyjny. Dr Kinowska wspiera zespół LDS w zakresie specjalistycznej wiedzy dotyczącej zarządzania i ekonomii.

Kancelaria LDS specjalizuje się w kwestiach walidacji i przedłużeń, proces ten jest w kancelarii zautomatyzowany. Od 2020 r. wykorzystuje w tym celu sztuczną inteligencję, która wspiera zarządzanie przepływem dokumentów i realizację standardowych zadań.

Radca prawny Agnieszka Gałązka-Kuszczyk dołączyła do zespołu LDS w 2009 r. Doświadczenie zawodowe zdobywała w organach administracji związanych z ochroną zdrowia oraz w dziale prawnym firmy farmaceutycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie związane z działaniem sektora farmaceutycznego i kwestii regulacyjnych. Reprezentuje klientów w sporach sądowych, dotyczących innowacyjnych produktów leczniczych na różnych etapach cyklu życia tych produktów. Agnieszka Gałązka-Kuszczyk posiada również doświadczenie w sprawach związanych z patentami i dodatkowymi prawami ochronnymi dla farmaceutyków.

Kancelaria LDS powstała w 1996 r., jako pierwsza w Polsce kancelaria butikowa IP, która łączy rzeczników patentowych z partnerami prawno-procesowymi. Zespół kancelarii obejmuje ponad 50 osób z doświadczeniem technicznym, operacyjno-biznesowym i prawnym. LDS wspiera klientów w postępowaniach sądowych dotyczących znaków towarowych, szeroko rozumianym doradztwie prawnym z zakresu ochrony dóbr niematerialnych oraz w zakresie własności intelektualnej.

Źródło: Kancelaria LDS

Prawieoprawie