LLW i SSK&W doradzały przy inwestycji w 1.Security

Kancelaria SSK&W doradzała współtwórcy 1.Security (CISOCON) w ramach inwestycji Sunfish Partners, której doradzali prawnicy z LLW | Lewczuk Łyszczarek Szymczyk. Natomiast głównym doradcą prawnym współtwórcy 1.Security była kancelaria BMH BRÄUTIGAM & PARTNER.

Po stronie SSK&W doradzał partner Szymon Syp. Zakres usług obejmował negocjacje dokumentacji transakcyjnej w zakresie prawa polskiego.

Po stronie LLW Sunfish Partners doradzali partner Jędrzej Szymczyk, prawniczka Monika Kot oraz praktykantka Anna Zajączkowska.

1.Security koncentruje się na ulepszaniu zarządzania uprawnieniami dla OneDrive i SharePoint. Upraszcza oraz zabezpiecza procesy zarządzania współpracą między pracownikami wewnętrznymi i zewnętrznymi organizacji. CISOCON to niemiecka spółka z branży cyberbezpieczeństwa. Sunfish Partners jest polsko-niemieckim funduszem typu VC, inwestuje w spółki deep tech na wczesnych etapach rozwoju.

BMH Bräutigam & Partner to kancelaria prawna, specjalizująca się głównie w doradztwie prawnym i notarialnym dla spółek oraz przedsiębiorców.

Źródło: SSK&W i LLW | Lewczuk Łyszczarek Szymczyk LinkedIn

Prawieoprawie