MFW Fiałek doradzała Develia

Prawnicy z kancelarii MFW Fiałek (dawniej Mrowiec Fiałek i Wspólnicy) doradzali Develia S.A. w wartej 125 mln zł transakcji joint venture z Grupo Lar Holding Polonia i Lar Management Polonia, należącymi do hiszpańskiej grupy kapitałowej Grupo Lar.

Transakcja obejmuje realizację kilku inwestycji deweloperskich w Warszawie, w wyniku których powstanie m.in. 600 mieszkań.

W projekcie doradzali Rafał Siemieniec, Mirosław Fiałek, Paweł Siwiec i Wojciech Lichterowicz. Wsparcie prawne objęło sporządzanie i negocjacje dokumentacji transakcyjnej oraz wystąpienie o zgodę na jej przeprowadzenie do Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Realizująca inwestycje komercyjne i mieszkaniowe w sześciu największych miastach Polski – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Łodzi Develia S.A. to jedna z polskich wiodących grup deweloperskich, notowana na warszawskiej GPW.

Istniejąca od ponad 50 lat Grupo Lar realizuje projekty deweloperskie w Europie, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej.

Źródło: MFW Fiałek

Prawieoprawie