MFW Fiałek doradzała Renters.pl

Prawnicy z kancelarii MFW Fiałek doradzali Renters.pl w związku ze zbyciem większościowego pakietu udziałów na rzecz funduszu private equity Polish Enterprise Fund VIII, którego zarządcą jest Enterprise Investors. Ostateczne zamknięcie transakcji wymaga uzyskania zgody na koncentrację Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Klientowi doradzali senior associate Paweł Siwiec, associates Michał Kret i Maksymilian Kulczycki. Zespół transakcyjny nadzorował partner Mirosław Fiałek.

Zakres usług obejmował przygotowanie i negocjowanie dokumentacji. Prawnicy doradzali także w kwestii opracowania struktury transakcji oraz pomocy w ustaleniu sposobu wyjścia z inwestycji przez wspólników Renters.pl.

Renters.pl jest operatorem wynajmu krótkoterminowego. Obsługuje apartamenty w wielu lokalizacjach na wybrzeżu i w największych miastach w Polsce. Enterprise Investors jest firmą private equity, która stworzyła 9 funduszy. Specjalizuje się w wykupach średniej wielkości spółek oraz finansowaniu rozwoju rosnących przedsiębiorstw.

Źródło: MFW Fiałek

Prawieoprawie