Michał Mieciński dołączy do CMS

Do kancelarii CMS dołączy w listopadzie Michał Mieciński posiadający 25-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości i budownictwa. Wcześniej związany był z kancelarią Linklaters, obejmie stanowisko partnera w zespole kierowanym przez Caroline Maude. Wraz z Lidią Dziurzyńską-Leipert będzie odpowiedzialny za rozwój części transakcyjnej nieruchomościowego biznesu kancelarii CMS.

Michał Mieciński doradza międzynarodowym i lokalnym inwestorom oraz funduszom inwestycyjnym we wszystkich zagadnieniach związanych z rynkiem nieruchomości. Posiada doświadczenie w projektach realizowanych na rynku nieruchomości biurowych, komercyjnych, hotelowych, mieszkaniowych oraz magazynowych. Uczestniczył w wielu procesach fuzji i przejęć oraz doradzał w projektach typu joint venture, transakcjach najmu zwrotnego i restrukturyzacji w sektorze nieruchomości.

Michał Mieciński rozpocznie pracę w CMS w listopadzie. Wspólnie z nim do grona prawników CMS dołączy Żaneta Bałdowska, starszy prawnik, specjalizujący się w transakcjach dotyczących rynku nieruchomości hotelowych, biurowych i komercyjnych, która uczestniczyła również w wielu projektach z branży mieszkaniowej i logistycznej.

W ostatnim czasie do zespołu nieruchomości CMS dołączyli także Mateusz Rojek, Mateusz Jaworski,  oraz Paweł Śliwka jako associate, a także Aleksandra Rudnicka, prawnik.

Źródło: Kancelaria CMS

Prawieoprawie