Przedstawiamy #GGLdlaBiznesu – Góralski & Goss Legal staje się GGL

Przyśpieszamy dla naszych Klientów – dostarczamy Klientom efektywne rozwiązania, zarządzając projektami i procesami prawnymi ich biznesów. Doświadczony zespół w nowej, niespotykanej na rynku prawnym odsłonie.

W październiku Kancelaria GGL wystartowała z nowym logo, unikalną na rynku prawniczym szatą graficzną strony internetowej i profili w mediach społecznościowych. W planach – stopniowe odkrywanie kolejnych kart – elementów graficznych w biurze i komunikacji oraz optymalizacji w podejściu do obsługi zleceń.

Nie zadowalamy się już byciem dobrą kancelarią – chcemy być w gronie najlepszych na rynku – działamy w służbie efektywności biznesów naszych Klientów, bo chcemy, żeby prawo było dla nich akceleratorem, a nie hamulcem” – mówi dr Mikołaj Goss, Partner Zarządzający. „Ten cel przyświecał nam w pracach nad całą koncepcją rebrandingu”.

Stawiamy na szybkość, prostotę i innowacyjność – chcemy być bliżej naszych Klientów, którzy w Kancelarii szukają zaufanego partnera, i w tym duchu przygotowaliśmy wszystkie materiały. Rzeczywistość dziś dynamicznie się zmienia – cyfryzacja i sztuczna inteligencja, legal design czy ESG – to tylko niektóre zjawiska, które mają wpływ na działania biznesowe naszych Klientów – rozumiemy te zmiany i jesteśmy ich częścią” – mówi dr Jan Góralski, Partner Zarządzający.

Kancelaria stawia także na dbałość o środowisko – projektowane materiały marketingowe mają być możliwie jak najbardziej neutralne dla środowiska.

W projekcie rebrandingu Kancelarię wspierała jedna z wiodących polskich agencji marketingowych PLEJ, oferująca pełen zakres usług marketingu zintegrowanego. Szatę graficzną zaprojektował Jakub Cichecki, artysta cyfrowy i projektant graficzny, tworzący m.in. dla branży gier, animacji, prasy i branży reklamowej, nauczyciel rysunku perspektywicznego na Wydziale Grafiki w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki. W kolejnych odsłonach innowacyjnego podejścia GGL do komunikacji wizualnej zaprezentowane zostaną wyniki pracy Partnerów GGL ze znakomitym rysownikiem Tomaszem Kleszczem.

GGL wspiera Klientów – wiodące firmy z branż deweloperskiej, budowlanej, przemysłowej i energetycznej od 2010 r. Zespół posiada wieloletnie praktyczne doświadczenie w obsłudze firm polskich i zagranicznych, w tym m.in. z Chin, Włoch, Niemiec, Węgier oraz Stanów Zjednoczonych. Więcej informacji na stronie https://gglegal.pl/.

Źródło: materiały prasowe GGL

Prawieoprawie