Restrukturyzacja – sposób na wyjście przedsiębiorstwa z kryzysu – webinar

PF Restrukturyzacje zaprasza na webinarium „Restrukturyzacja – sposób na wyjście przedsiębiorstwa z kryzysu”. Udział w szkoleniu jest nieodpłatny.

Po krótkiej przerwie powracają cykliczne spotkaniami edukacyjnymi w ramach Akademii Restrukturyzacji. Wskaźniki ekonomiczne zwiastują nadejście spowolnienia gospodarczego, które w mniejszym lub większym stopniu dotknie wszystkie branże i sektory. Osoby zarządzające firmami – właściciele, członkowie zarządów i menedżerowie wyższego szczebla, a także prawnicy wewnętrzni i zewnętrzni doradcy prawni, powinni być na bieżąco z aktualnymi możliwościami w zakresie restrukturyzacji, a w skrajnej sytuacji – upadłości, zwłaszcza że na horyzoncie już rysują się zmiany, wynikające z dyrektywy unijnej w sprawie ram restrukturyzacji zapobiegawczej.

Zapraszamy do udziału w nieodpłatnym webinarium, podczas którego adwokat Łukasz Frączek, kwalifikowany doradca restrukturyzacyjny, otwierając nowy cykl w ramach Akademia Restrukturyzacji, omówi poniższe zagadnienia:

  1. Postępowania restrukturyzacyjne – wprowadzenie, podstawowe zasady.
  2. Dyrektywa unijna w sprawie ram restrukturyzacji zapobiegawczej.
  3. Alternatywa dla restrukturyzacji – przygotowana upadłość, postępowanie upadłościowe, likwidacja.

Informacje organizacyjne:

Restrukturyzacja – sposób na wyjście przedsiębiorstwa z kryzysu

Data: 10 stycznia 2024 r.

Godz. 10:00 – 11:30

Formuła online – link do rejestracji>>>

Cykl #AkademiaRestrukturyzacji, prowadzony przez ekspertów z PF Restrukturyzacje, to nieodpłatne spotkania, adresowane przede wszystkim do prawników i osób zainteresowanych tematyką restrukturyzacji. Doświadczeniem i przydatną profesjonalną wiedzą w obszarze szeroko pojmowanej restrukturyzacji dzielą się kwalifikowanie doradcy restrukturyzacyjni, radcowie prawni i adwokaci. Nagrania z poprzednich spotkań dostępne są na platformie YouTube, https://www.youtube.com/channel/UCquGZpcnW-k9G58G84RKV8Q.

Zasady udziału w webinariach z cyklu Akademia Restrukturyzacji:

Do uczestnictwa w webinarium zapraszamy właścicieli firm i osoby zarządzające, członków zarządów i menedżerów wyższego szczebla, a także prawników wewnętrznych i zewnętrznych doradców prawnych.

Uczestnictwo w webinarium jest nieodpłatne, wymaga rejestracji adresu email z domeny służbowej. O udziale decyduje kolejność rejestracji. Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia (ostatecznym potwierdzeniem, że zgłoszenie zostało zaakceptowane jest link, który umożliwi udział w webinarium, wysyłany najpóźniej na dzień przed wydarzeniem).

Webinarium jest zamknięte dla doradców restrukturyzacyjnych, kwalifikowanych doradców restrukturyzacyjnych, a także firm konkurencyjnych i doradczych – dziękujemy za Państwa zrozumienie.

Prawieoprawie