Rymarz Zdort doradzała Echo Investment

Prawnicy z kancelarii Rymarz Zdort doradzali Echo Investment przy projekcie utworzenia joint venture z AFI Europe, w związku z realizacją projektu Towarowa 22 a także zakupem działki, pod budowę projektu mieszkaniowego.

Klientowi doradzali Piotr Fedorowicz, partner kierujący praktyką nieruchomości, wspierany przez senior associates Karolinę Bąkowską oraz associates Tomasza Karkowskiego, Patricka Koźliczaka, Agnieszkę Jabłońską, Izabelę Skrzypczak i Kamila Kłopockiego, a także counsel Irminę Wątły.

Projekt obejmuje utworzenie joint venture z AFI Europe na potrzeby realizacji kompleksu budynków o przeznaczeniu handlowym, biurowym, handlowym i PRS przy ulicy Towarowej w Warszawie, a także nabyciu nieruchomości, na której wybudowane zostaną budynki mieszkalne z mieszkaniami przeznaczonymi na sprzedaż. Echo Investment będzie dewelopera dla całego projektu i wyłącznym inwestorem części mieszkaniowej.

Teren inwestycyjny określany jako Towarowa 22 o powierzchni 6,5 ha, mieści się w sercu warszawskiej Woli.

Notowany na GPW od 1996 r. Echo Investment to jeden z wiodących polskich deweloperów, specjalizujących się w sektorach mieszkaniowym, handlowo-usługowym oraz biurowym.

Źródło: Rymarz Zdort

Prawieoprawie