3 kancelarie w projekcie rozbudowy sieci weterynaryjnej

Prawnicy z kancelarii SK&S i Rödl & Partner oraz Krzysztof Rożko i Wspólnicy doradzali w projekcie dołączenia do AniCura polskiej kliniki weterynaryjnej – Legwet Całodobowa Klinika Weterynaryjna.

Ze strony SK&S AniCura na wszystkich etapach procesu transakcyjnego doradzali partner Sławomir Uss, senior counsel Filip Sodulski, senior associates Krzysztof Woś i Maciej Żelewski oraz associates Kacper Kurowski, Adrianna Gnatowska i Katarzyna Klonecka. Ze strony Rödl & Partner w projekt zaangażowany był zespół kierowany przez Jarosława Kamińskiego, który doradzał w zagadnieniach podatkowych i finansowych.

Kancelaria Krzysztof Rożko i Wspólnicy wspierała w transakcji klinikę Legwet. W projekt zaangażowani byli radcowie prawni Mariusz Bagiński i Mirosław Gawlik oraz prawnik Sylwia Blicharska.

Klinika weterynaryjna Legwet znajduje się pod Warszawą i oferuje usługi weterynaryjne m. in. w zakresie anestezjologii, ortopedii, chirurgii, diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej. Anicura to europejska sieć szpitali i klinik dla zwierząt, która zapewnia opiekę weterynaryjną dla zwierząt w ok. 450 europejskich lokalizacjach.

Źródło: SK&S, KRW

Prawieoprawie