Wardyński i Partnerzy doradzała Wendel

Prawnicy z kancelarii Wardyński i Partnerzy doradzali Wendel w polskich aspektach transakcji sprzedaży Constantia Flexibles na rzecz One Rock Capital. Głównym doradcą sprzedającego była kancelaria Willkie Farr & Gallagher LLP.

Klientowi doradzali partnerzy Joanna Prokurat i Kinga Ziemnicka, counsels Konrad Werner i Agnieszka Godusławska, senior associate Aleksandra Drożdż, associate Rafał Baranowski oraz specjalistka ds. nieruchomości i zagospodarowania przestrzennego Iwona Kasperek.

Prawnicy z Wardyński i Partnerzy wsparli Wendel w polskich aspektach transakcji, w tym w zakresie badań due dilligence spółek Constantia Teich Poland Sp. z o.o., Constantia ColorCap Sp. z o.o. oraz Constantia Flexibles Poland Holding Sp. z o.o.

Willkie Farr & Gallagher to międzynarodowa firma prawnicza z siedzibą w Nowym Jorku. Specjalizuje się w praktyce korporacyjnej.

Wendel to francuska firma inwestycyjna typu private equity. Constantia Flexibles produkuje opakowania elastyczne dla klientów z branży konsumenckiej i farmaceutycznej. One Rock koncentruje się na inwestycjach kapitałowych w spółki średniej wielkości w Ameryce Północnej.

Źródło: Wardyński i Partnerzy

Prawieoprawie