Wardyński i Partnerzy oraz DLA Piper doradzali przy zakupie Sewertronics

Prawnicy z kancelarii Wardyński i Partnerzy wraz z hiszpańską kancelarią Gómez-Acebo & Pombo doradzali Sewertronics S.L. przy sprzedaży wszystkich udziałów Sewertronics Sp. z o.o. Spółkę wykupiła Halma plc, której doradzała kancelaria DLA Piper.

Po stronie Wardyński i Partnerzy Sewertronics doradzali partnerzy Anna Dąbrowska i Bartosz Kuraś, associate Krzysztof Drzymała, doradcy podatkowi Michał Nowacki i Jakub Macek oraz adwokat Wojciech Marszałkowski. Zakres usług obejmował przygotowanie i negocjowanie dokumentacji pod prawem polskim, hiszpańskim i brytyjskim.

Po stronie DLA Piper Halma doradzali partnerzy Marta Frąckowiak i Piotr Miller wspierani przez senior associate Michała Sowińskiego i junior associate Filipa Wilczyńskiego.

Sewertronics to spółka z siedzibą w Białobrzegach. Firma naprawia i konserwuje rury kanalizacyjne wykorzystując do tego światło ultrafioletowe. Halma jest brytyjską globalną grupą producentów sprzętu bezpieczeństwa. Notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Źródło: DLA Piper Poland LinkedIn oraz Wardyński i Partnerzy

Prawieoprawie