Wzmocnienia w zespole DMS

W maju 2023 r. do zespołu DeBenedetti Majewski Szcześniak dołączyli Piotr Frelak i Justyna Anna Karsz.

Piotr Frelak jest radcą prawnym i doradcą restrukturyzacyjnym. Specjalizuje się w procedurze cywilnej, sporach gospodarczych, arbitrażowych oraz postępowaniach restrukturyzacyjnych. Ukończył prawo i socjologię na Uniwersytecie Warszawskim. Jest autorem licznych publikacji, w tym bloga „Jak przekonać sąd?”. W kancelarii DMS będzie wspierał klientów w ramach praktyk sporów korporacyjnych oraz restrukturyzacji i upadłości.

Radca prawny Justyna Anna Karsz specjalizuje się w prawie konkurencji i własności intelektualnej, zwłaszcza w zagadnieniach dotyczących ochrony marki w aspektach cywilnym, karnym i celnym. Jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego, rekomendowaną m.in. przez rankingi The Legal 500 i IP Stars w dziedzinie prawa własności intelektualnej. W kancelarii DMS wzmocni praktykę sporów i będzie liderem praktyki IP.

„Doradztwo w zakresie sporów to jeden z głównych obszarów naszej specjalizacji” – mówi Dariusz Szcześniak, radca prawny i partner zarządzający. „Systematycznie wzmacniamy nasze kompetencje w tym zakresie, dlatego tym bardziej cieszymy się na dołączenie do zespołu Piotra i Justyny z uwagi na ich wieloletnie, praktyczne doświadczenie. Serdecznie witamy w zespole i trzymamy kciuki za sukcesy zawodowe” – dodaje mec. Szcześniak.

Źródło: materiał kancelarii DMS

Prawieoprawie