Miłosz i Zalewski pod szyldem MAZE Legal

Zespół ekspertów pod kierownictwem Adama Miłosza i Emila Zalewskiego przekształcił się w MAZE Legal. Obaj prawnicy byli dotychczas związani z kancelarią Argon Legal, która została podzielona na dwie niezależne firmy prawnicze o odrębnych obszarach praktyk – leasingową (Argon Legal) oraz na okołoprocesową i upadłościowo–restrukturyzacyjną (MAZE Legal).

Radca prawny i doradca restrukturyzacyjny Adam Miłosz specjalizuje się w prawie nieruchomości, w tym w procesach budowlanych i inwestycyjnych, audytach, prawie korporacyjnym, a także w prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym. Ukończył prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także studiował na Uniwersytecie Chrystiana Albrechta w Kilonii.

Adwokat, mediator oraz doradca restrukturyzacyjny Emil Zalewski specjalizuje się w mediacjach, procesach cywilnych i karnych w zakresie spraw gospodarczych oraz w postępowaniach administracyjnych i sądowo-administracyjnych. Ukończył prawo na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz aplikację sądową przy Sądzie Apelacyjnym w Gdańsku.

Źródło: materiały prasowe MAZE Legal

Prawieoprawie