Zmiany kadrowe w Clyde & Co

Do zespołu kancelarii Clyde & Co dołączyli Michał Kalicki jako counsel, Marcin Lorenc na stanowisku associate oraz Ryszard Rutkowski w roli junior associate.

Michał Kalicki pokieruje praktyką bankowości i finansów. Radca prawny doradza na rzecz inwestorów i kredytodawców w zakresie finansowania akwizycji, aktywów, prawa korporacyjnego, nieruchomości oraz projektów, ze szczególnym uwzględnieniem odnawialnych źródeł energii. Pracował wcześniej w wiodących międzynarodowych i polskich kancelariach prawnych, w tym WKB Lawyers, Wardyński i Wspólnicy oraz White & Case. Został wyróżniony m.in. w Chambers Global, Chambers Europe, Legal 500 i IFLR 1000.

Marcin Lorenc specjalizuje się w obszarze bankowości i finansów. Posiada doświadczenie w finansowaniu transakcji, finansowaniu dłużnym, restrukturyzacjach konsensualnych, finansowaniu korporacyjnym i finansowaniu nieruchomości. Skupia się się również na prawnych aspektach blockchain.

Ryszard Rutkowski zajmuje się doradztwem w transakcjach finansowych, w tym finansowaniach projektów nieruchomościowych oraz projektów z sektora odnawialnych źródeł energii.

Źródło: materiały prasowe Clyde & Co

Prawieoprawie