Zmiany kadrowe w DSK

We wrześniu do zespołu kancelarii DSK dołączyli Urszula Graetzer, Marcin Zdralewicz, Milena Waszak, Filip Kołeczko, Dominika Chmielewska, Monika Suchocka i Agnieszka Liwińska.

Do zespołu korporacyjnego i prawa IT dołączyli Urszula Graetzer, specjalizująca się w prawie pracy oraz ochronie danych osobowych, oraz Marcin Zdralewicz, który specjalizuje się w reorganizacji spółek i grup kapitałowych.

Milena Waszak, specjalizująca się w bieżącej obsłudze przedsiębiorców w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego, prawa pracy oraz ochrony danych osobowych, zasiliła zespół obsługi inwestycji i zamówień publicznych.

Do zespołu tax dołączył Filip Kołeczko, który obsługuje polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie zmian w systemie podatkowym.

W zespole zajmującym się zarządzaniem wierzytelnościami znalazły się Dominika Chmielewska, Monika Suchocka i Agnieszka Liwińska. Dominika Chmielewska jest ekspertką ds. windykacji należności. Monika Suchocka to specjalistka ds. zarządzania wierzytelnościami. Natomiast Agnieszka Liwińska specjalizuje się w kontrolingu do monitorowania wierzytelności oraz organizacji działań polubownych i egzekucyjnych.

Źródło: DSK Kancelaria LinkedIn

Prawieoprawie